top of page

מה עוד אפשרי לחיזוק המערכת החיסונית?


חיזוק המערכת החיסונית

הגוף שלנו מתמודד יום יום עם וירוסים וחיידקים רבים מסוגים שונים. המערכת החיסונית היא זאת שעושה את העבודה עבורנו. איך אנחנו יכולים לחזק אותה ולתרום לה כך שתפעל ביעילות רבה יותר בשוטף ובימים אלו בפרט?

אפשר וכדאי לסייע למערכת החיסון על ידי מספיק שעות שינה, עם עדיפות לשגרת שינה כבר מ 10-11 בלילה ולא יותר מאוחר (מודה שאני מציפורי הלילה...). להיות בתנועה/פעילות גופנית קלה. גם בימים האלה של הבידוד אפשר לצאת בקבוצה של עד 5 אנשים לפעילות הליכה, או לחלופין יוגה ואירובי בבית מול היוטיוב העשיר בהדרכות רבות. לשהות באוויר הפתוח ובמקביל לאוורר את החדרים בהם אתם נמצאים ולהיחשף לשמש.

מומלץ להוריד מוצרי חלב, להוריד מזונות קרים, להוסיף מזונות מחממים ולשתות מים חמימים עם או בלי לימון.

ברמה האנרגטית יש כמה אפשרויות לחיזוק, הגנה והתמודדות

1.אפשרות אחת הינה לדמיין סביבנו בועת אור/כדור אור. האור יכול להיות בצבע לבן בוהק או בצבע כחול עמוק. תראו את כל גופכם עטופים באור הזה. הבועה יכולה להיות ברוחב של מטר וחצי/שני מטר ויותר לכל הכיוונים. דמיינו את בועת האור הזאת סביבכם ודעו כי אתם מוגנים, עטופים באהבה ושמירה ודברים שאינם מתאימים לתדר שלהאור נשארים בחוץ ודברים בתדר גבוה ומתאים לאור הזה יכולים להיכנס על פי בחירתכם.

2.אפשר להוסיף מסביב לבועה הזא גם מגן דוד ענק שאתם נמצאים במרכזו.

3.עוד עזרה אנרגטית יכולה להביא ההצהרה הזאת/ הכרה בנוכחות המלאכים סביבכם וזימונם – בשם האל מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל ומעליי שכינת אל.

ההגנות האלה טובות למצבים שונים בהם אתם מרגישים שאתם רוצים להרגיש ולהיות יותר עטופים ומוגנים.

4.אפשרות שונה היא לדמיין את עצמכם מתרחבים לכל הכיוונים- 100 מטר, 1000 מטר, 1000 ק"מ ו 100000 ק"מ לכל הכיוונים. תהיו המרחב והאנרגיה הזאת ומהמקום הזה כל דבר שעובר דרככם לא יכול להשפיע כי אתם אינסופיים. מרחב. זה יכול להיות יותר מאתגר להישאר ככה אז אפשר לשלב את ההמלצה הקודמת ומדיי פעם להתנסות ולהיות האנרגיה המתפשטת והמרחב האינסופי הזה.

5. רוגע, שלווה ותודעה נטולת סטרס יכולה לסייע בחיזוק המערכת החיסונית. כלי שיכול לסייע לכם ליצור מרחב נקי מפחד, סטרס קולקטיבי וכל הרעש בחוץ זה כלי של אקסס קונשסנס – למי זה שייך – מצרפת קישור לסרטון שהכנתי בעבר שמסביר את הכלי -הקישור לכלי למי זה שייך כאן.

6. עוד כלי כזה זה הכלי נקודת מבט מעניינת – מצרפת קישור גם לזה כאן. אפשר להשתמש בזה כלפי הצהרות, דעות ופחדים שאתם נתקלים בהם סביב הקורונה ובכלל.

7. בסוף הפוסט דאונלודים מתוך עולם התטא הילינג לחיזוק, הגנה, חיבור והעצמה. אמרו כן להורדות והרגישו את האנרגיה יורדת כמפל מלמעלה ומוטמעת בתוככם.

8.כלי נוסף פשוט וזמין שעושה טוב לגוף ומוריד סטרס הינו נשימות. אני מליצה על נשימה מתחלפת המוכרת מתרגולי היוגה. היא גם מרגיעה, גם מאזנת בין 2 חלקי המוח וגם תורמת לפעילות תקינה יותר של הגוף. כדאי לתרגל פעמיים/שלוש ביום.

הניחו את האגודל על הנחיר הימני ושאפו דרך הנחיר השמאלי תוך ספירה עד 4. כעת הניחו את הקמיצה (או אצבע אחרת שנוחה לכם יותר) על הנחיר השני, בלי להסיר את האגודל ועצרו כך את הנשימה תוך כדי ספירה עד 4. כעת הסירו את האגודל מהנחיר הימני תוך השארת הקמיצה על הנחיר השמאלי ונשפו החוצה דרך הנחיר הימני תוך כדי ספירה בלב עד 4 עם עדיפות לנשיפה ארוכה יותר של 6 או 8, במידה וזה מרגיש לכם נוח. כעת שאפו פנימה דרך אותו נחיר לספירה של 4, חסמו את הנחיר שוב עם האגודל ועצרו את הנשימה לספירה של 4 וכעת הרימו את הקמיצה ונשפו דרך הנחיר השמאלי. המשיכו ככה כמה מחזורים עד שתחושו רגיעה.

לסיכום- הכנסת אוויר דרך נחיר שמאל, עצירת נשימה, נשיפה דרך נחיר ימין ושוב שאיפה דרך נחיר ימין, עצירת נשימה, נשיפה דרך נחיר שמאל. שימו לב לנשום אל תוך הבטן כך שגם הבטן עולה בזמן הנשימה ולא החזה. למי שרוצהאת זה ויזואלי מצרפת קישור לסרטון וידאו מיוטיוב

מה עוד יכול לחזק את המערכת החיסונית?

1. תה תימין – 2-3 גבעולים עם העלים , להשרות במים רותחים כ 10-15 דקות ואז לשתות.

2. תה ג'ינג'ר – חתיכת ג'ינג'ר בגודל של 2.5 ס"מ. אפשר לחתוך לחתיכות קטנות או רסק בטוחן שום. לא חייבים לקלף, גם בקליפה יש דברים טובים. להשרות במים רותחים כ 10 דקות ולשתות. אפשר להוסיף לימון, ממתיק ואפשר לשלב את התימין ולקבל 2 מחזקים בכוס אחת

3. מיץ סלרי – מומלץ לסחוט מיץ סלרי מכמה גבעולים של סלרי אמריקאי – כל המרבה הרי זה משובח (אפשר להסיף תפוח לטעם). מסתבר שיש בסלרי מלח שעוזר להתמודד עם וירוסים ומחזק את הגוף בנוסף להיותו אנטי דלקתי. אם אין לכם מכשיר לסחיטת מיצים קשים אפשר לטחון את הסלרי בבלנדר ולהפריד את המיץ מהסיבים ע"י סחיטת מה שטחנתם בבד של חיתול.

4. אבץ – מינרל חשוב מאד לחיזוק המערכת החיסונית. רובנו בחוסר במינרל זה. הוא מאפשר למערכת החיסונית לפעול באופן מאוזן ויעיל. יש המלצות לא לקחת אץ האבץ יותר משלושה חודשים ברצף. אז קחו למשך 3 חודשים, הפסיקו לחודש/חודשיים ןאז חזרו לקחת.

5. B12 - להרבה אנשים יש חוסר, לחלקם זה בגלל בעיות ספיגה. אם הערכים שלכם בבדיקת הדם נמוכים מ 330 אז מומלץ לקחת תוסף. צורת המתיל קובלאמין עדיפה. לסולגר ולסופהרב יש תוספים טובים בחנויות הטבע ובסופר פארם.

6. ויטמין C – אפשר לקחת 1-2 כדורים ביום של 1000 מ"ג. אם אתם חשים חוסר נוחותמכל סוג שהוא במערכת העיכול הפחיתו את המינון. לסולגר יש תוסף מומלץ. אם אין בעיות עם הקיבה עדיף את החומצי.יש גם ויטמין סי ליפוזומלי שנחשב עם ספיגה גבוהה יותר (אם לוקחים את התוסף האחרון המומלץ של הג'וס פלאס לא חייבים לקחת ויטמין סי)

7. ויטמין D – למי שחסר (לרובנו חסר אבל אפשר לבדוק בבדיקת דם) עדיף נוזלי ובריכוז גבוה. אני קונה מאייהרב Iherb את התוסף הזה שאפשר לקחת פעם בשבוע - ויטמין D כאן

8. ג'וס פלאס -תוסף הכולל בתוכו המון אנטיאוקסידנטים – 30 סוגי ירקות, פירות ופירות יער ארוזים בקפסולות. הוא בעל אחוז ספיגה של 94% (בניגוד ל 15% של מוצרי ויטמינים שונים) ומחקרים שונים בלתי תלויים מצאו שלקיחה של הקפסולות מעלה את רמת נוגדי החמצון בדם. יותר נוגדי חמצון בדם מאפשרים לגוף שלנו לתפקד יותר טוב.

אפשר לרכוש אותו דרכי בקישור הזה. אפשר גם להתייעץ איתי טלפונית מה עדיף אם אתם רוצים רק חלק מהמארז של הקפסולות כמו פירות היער (שכמעט ולא נמצאים בתזונה השוטפת שלנו). 050-8211067

הרוכשים יכולים להצטרף לקבוצת וואטסאפ עם ליווי נטורופתי, מתכונים, תפריטים ומידע רב.

כל ההמלצות המפורטות אינן תחליף ליעוץ רפואי וכל הבוחר ליישם המלצות אלו עושה זאת מתוך בחירה ואחריות אישית <3

מעבר להכל בתקופה של אי וודאות, זכרו שהכל זמני ומשתנה, כולל חוסר הוודאות. צרו לכם זמן איכות עם עצמכם ועם בני הבית. שמרו על תדר גבוה של הוקרת תודה על היש במקום התמקדות במה שמשתנה. היו סלחניים עם עצמכם כשזה לא עובד ורגשות אחרים עולים. חפשו פתרונות יצירתיים ומחוץ לקופסא אם אתם נתקלים בקשיים, דעו שהיקום תומך בנו והכל לטובתנו העליונה.

אם אתם מעוניינים בסיוע בהעלאת התדר ובשינוי נקודת המבט מוזמנים ליצור קשר ולתאם טיפול איתי דרך הזום/סקייפ/וואטסאפ ופייסבוק.

מאחלת שנצמח דרך התקופה הזאת ונתקדם הלאה מהר ובטוב ככל האפשר.

הורדות אנרגטיות להטמעה -

אני יודעת איך זה מרגיש לחיות בידיעה שאני ראויה לאהבת הבורא ואהובה על ידו לגמרי אני יודעת שאני ראויה לאהבת הבורא ואהובה על ידו לגמרי

אני יודע אי זה מרגיש להיות ראויה ושאני כבר ראויה לאהבה, שפע, בריאות, אושר, שמחה וסיפוק בכל תחומי החיים

אני יודעת איך זה מרגיש לראות את האמת

אני יודעת לחוש ולזהות את האמת

אני יודעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש לחיות בלי להרגיש מותקפ/ת

אני יודעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש שיש לי מערכת חיסונית חזקה אני יודעת מהו כוחו של הבורא

אני יודעת איך זה מרגיש להיות מחוברת לגמרי לבורא

אני יודעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש לחיות בלי פניקה

אני יודעת איך לחיות בלי פניקה

אני יודעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש להיות מוגנת ובטוחה בעולם

אני יודעת איך זה מרגיש לתת אמון בעצמי

אני יודעת איך זה מרגיש לסמוך על עצמי

אני יודעת שעם הבורא הכל אפשרי אני יודעת שאני ראויה וזכאית לחיים טובים אני יודעת את ההבדל בין רגשותיי ובין רגשותיהם של אחרים אני יודעת את ההבחנה/ההבדל בין מחשבותיי ומחשבות האחר

אני יודעת לתת אמון בכך שהבורא תמיד דואג לי ומטפל בי

אני יודע שהיקום נותן לי גב ותומך בי תמיד

אני יודעת ליצור הפרדה בין המחשבות שלי לבין הפחד

אני יודעת להבחין בין המחשבות שלי למחשבות של אחרים

אני יודעת איך להישאר במרכז שלי גם כשסוער בחוץ/כשיש רעש בחוץ

אני יודעת לקלוט את האמת בבהירות

אני יודעת להבחין בבהירות בין אמת לשקר

אני יודעת להבחין בבהירות בין אמת לפחד

אני יודעת לפעול לפי האמת הגבוהה

אני חסינה בפני פחד

אני מוגנת ובטוחה

אני סומכת על הגוף שלי

אני אוהבת את הגוף שלי

המערכת החיסונית שלי חזקה ופועלת באופן מיטבי

אני בטוחה ורגועה גם כשאני לבד וגם כשאני עם אנשים אחרים

אני מחוברת לבריאה, לידיעה הפנימית שלי ולהדרכה הגבוהה גם בימים של חוסר וודאות

אני יודעת את השיעורים שהוירוס בא ללמד ומשחררת את הצורך לחוות אותם בגוף ובפיזי

אני יודעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש להיות באחדות, אחווה וחמלה כלפי כל היצורים החיים

היקום תומך בי בכל עת

הכל נעשה לטובתי העליונה

אני רואה את התמונה הכוללת

אני רואה את הדברים מהפרספקטיבה הגבוהה של הבריאה

אני יודעת שיש פתרון לכל דבר והפתרון הזה נגיש לי

אני יודעת שיש משמעות למה שאני עושה, שאני משמעותית בעולם ואני יכולה לחולל שינוי בעולם

נ.ב.

איך אנחנו יכולים לתרום לתודעה עולמית אחרת?

היו בכוונה לשחרור והתמרת תודעת הפחד והחלפתה באהבה

שליחת אהבה וכוונה להתמרה לתודעת וירוס הקורונה כך שיהפוך לבלתי מזיק

שליחת כוונה למציאת פתרון גבוה ומיטיב שיצמצם וימנע את פגיעת הוירוס באנשים

שליחת אהבה לאנשי הרפואה המטפלים באנשים הזקוקים לעזרתם

שליחת אהבה וכוונה לתודעה אנושית של חוסן

שליחת אהבה וכוונה לחיים מלאי משמעות וערך

שליחת אהבה וכוונה לחיים מלאי אחדות, חמלה ואהבה לכל יצור חי

שליחת אהבה וכוונה לשינוי התודעה האנושית לרטט הגבוה האפשרי של אהבה

שליחת אהבה וחמלה לאנושות כולה – מי ייתן והברואים כולם יהיו מאושרים ויחיו בהרמוניה עם האדמה וכל החי שעליה

אם למדתם תטא התחברו והביעו כוונות אלה ברקיע השביעי. אם לא למדתם, התחברו ללב, ליקום, לבורא, למקור, הביעו את הכוונות הכתובות למעלה ואחרות המדוייקות לטעמכם ושלחו אהבה ללא תנאי עם הכוונות הללו מליבכם ומאנרגית הבריאה לאדמה, לאנושות ולתודעה הקבוצתית של הוירוס.

בברכת בריאות, אהבה ושמחה

מיכל

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
RSS Feed
bottom of page