top of page

איך להיפטר מיבלת ויראלית?

יבלת וירלית נוצרת כתוצאה מוירוס, הרבה פעמים אחד מזני הפפילומה, שהמערכת החיסונית מתקשה להתמודד איתו ולמגר אותו. היבלת יכולה להופיע במקומות שונים ויכולה להיות מסוגים שונים, חלקה או מחוספסת.

ע"פ ויאנה, מייסדת התטא הילינג ונטורופתית בהכשרתה, וירוסים ככלל, קשורים לנושאים של הערכה עצמית ותחושות של חוסר ראויות. כשאדם חש תחושות אלו הוא יותר פגיע וחשוף לוירוסים שונים.

הידע הזה וידע נוסף המחבר בין מערכות הגוף השונות, מחלות שונות ואמונות ורגשות נלמד בקורס אנטומיה אינטואיטיבית שפיתחה ויאנה כחלק מהמסלול להכשרת מטפלי תטא הילינג (הקורס הקרוב ייפתח ב 21/7. לחצו למידע נוסף על קורס אנטומיה אינטואיטיבית).

היות ויבלת וירלית כשמה, נגרמת כתוצאה מוירוס כדאי לבדוק נושאים של ירידת ערך עצמי ותחושות חוסר ראויות שקדמו להופעת היבלת. לפעמים מקרים קטנים יכולים לגרום להופעת היבלת לעיתים גדולים יותר.

כשמזהים את הטריגר ו/או האמונה הנמצאת שם, אפשר לשנות ולתת הורדות רלוונטיות.

מיקום היבלת גם יכול להיות משמעותי להבנת מקור חוסר הערך וחוסר הראויות. לדוגמא יבלת ברגל יכולה להיות קשורה לנושאים של התקדמות קדימה (רגל ימין) או תקיעויות מהעבר (רגל שמאל) בשילוב עם השפעתם על הערך העצמי ותחושת הראויות.

ויאנה אומרת שאפשר לקנות מילדים את היבלת בדולר וזה יגרום ליבלת להיעלם. יש עוד תרופת סבתא, להניח תפוח אדמה על המקום, לקבור אותו באדמה וזה יעלים את היבלת. הרפואה נעזרת בחנקן נוזלי ובתכשירים המכילים פלואורו אורציל עם חומצה סליצילית לצריבה והמסת היבלת. הרפואה הטבעית משתמשת בצמחי מרפא וכלים נוספים לחיזוק המערכת החיסונית לשיפור ההתמודדות עם הוירוס. יש המשתמשים בחלב של תאנה להמסת היבלת, יש הממליצים למרוח מיץ לימון (כמקור של ויטמין סי) על היבלת כטיפול.

מהניסיון שלי יכולה לספר שלפני כמה שנים, היתה לי יבלת עקשנית באצבע ביד. הטיפול הרפואי, קונבנציונלי לא העלים אותה. אחרי שבוע של הוספת מיץ יומי לתפריט שלי היא נעלמה. המיץ כלל סלק, סלרי, תפוח, ג'ינג'ר וגזר. שתיתי את המיץ מתוך רצון להטיב עם הגוף שלי. לא התכוונתי להעלים את היבלת בדרך זאת, אבל לאחר כמה ימים ששתיתי את המיץ פתאום הבחנתי שהיבלת נעלמה.

ברמה הרגשית, שבועיים או יותר לפני העלמות היבלת נסעתי לכמה ימים לאי יווני קסום בשם זקינטוס, לבדי, בלי המשפחה (הזמנתי אותם והם לא רצו לבוא, לא אוהבים ים כמוני...). עצם הנתינה הזאת לעצמי, מרחב שהוא כולו עבורי, בסביבה ימית כחולה שלעיתים חסרה לי במדבר בו אני גרה, היתה משמחת, מזינה ומשמעותית. אם לקשור את זה להתחלה, נתינה מהסוג הזה יכולה לבסס ולחזק תודעה של ראויות. בנוסף עברתי בים תהליכי שחרור וניקוי כבלים ומשקעים רגשיים מהעבר תוך התכוונות ליצירת מציאות מיטבית ופתיחת אפשרויות חדשות עבורי. יכול מאד להיות שגם הדברים הללו תרמו לשחרור היבלת והמיץ היה השלב הסופי בשחרור ובריפוי.

בכל מקרה ממליצה על נתינה לעצמכם ע"י נסיעה לאי יווני קסום, הליכה לסדנא שאתם נמשכים אליה, לדוגמא קורס תטא הילינג או אקסס בארס, או כל דרך שמטיבה איתכם וממליצה גם על הוספת מיצים סחוטים טבעיים לתפריט היומי, עם ובלי קשר ליבלות. נסו וספרו לי מה זה עשה לכם.

הורדות תטא הילינג רלוונטיות ומעצימות –

רוצים לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש שאתם אהובים לגמרי על ידי הבריאה?

רוצים לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש לחוש שאתם בעלי ערך?

רוצים לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש שאתם ראויים לכל הטוב שיש לעולם הזה להציע?

רוצים לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש שאתם ראויים לעשות את מה שאתם אוהבים ולהיות מי אתם במלואכם?

רוצים לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש שהעשייה שלכם מוערכת על ידיכם, על ידי הבורא, על ידי העולם? שההוויה שלכם מוערכת על ידיכם, על ידי הבורא, על ידי העולם?

שאתם משמעותיים? שלעשייה שלכם, לבחירות שלכם, למילים שלכם, ולקיום שלכם יש משמעות?

שהפעם תצליחו לקיים את ההבטחה שלכם לעצמכם ולבורא?

רוצים לדעת ולקבל, את הפרספקטיבה של הבריאה על מה זה אומר ואיך זה מרגיש לקיים את ההבטחה הנשמתית שלכם לעצמכם ולבורא?

רוצים לדעת איך זה מרגיש ומה זה אומר לסלוח לעצמכם על כל הפעמים בהם הרגשתם שלא עמדתם במשימה ולא קיימתם את ההבטחה הנשמתית?

ורוצים לקבל את הפרספקטיבה של הבורא על כל הפעמים הללו ולשלוח אהבה לכל הפעמים ולכל הזמנים בהם חשתם כך ולאפשר לריפוי ושינוי שלם וגמור להתרחש כעת?

אמרו כן וכל האהבה והידע מוטמעים בכם בצורה הגבוהה והמטיבה.

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
RSS Feed
bottom of page