top of page

על חצבים וקורס תטא הילינג


החצבים מבשרים על בוא הסתיו כבר בשלהי אוגוסט. באופן פלאי מתוך האדמה מגיח הענף וממנו מתפתחת פריחה יפיפיה. חיפשתי אותם כבר בתחילת אוגוסט אך רק באמצע החודש הם הגיחו ולאט לאט גם הפריחה הופיעה. בטיולי הזריחה שאני עורכת על שפת המצוק הם הסימן הראשון של הסתיו, יחד עם החסידות שמתחילות לנדוד והקרירות המורגשת. באוקטובר הם כנראה כבר לא יהיו פה אבל אם תגיעו לכאן, תוכלו גם אתם להנות מטיול זריחה מקסים על שפת המצוק. ואם אינכם משכימי קום, גם השקיעה מוצלחת כאן במיוחד.

מה יותר טוב מלשלב חופשה וחוויה מרחיבת לב וכלים? אם זה מדבר אליכם, אתם מוזמנים לקורס תטא הילינג יסוד שיתקיים בימים רביעי-שישי, 2-4/10 במצפה רמון, בוילה מקסימה ונעימה עם אפשרויות לינה נוחות.

מהי טכניקת תטא הילינג? מה לומדים בקורס תטא הילינג יסוד?

בואו נתחיל בהבנה למה בכלל השיטה נקראת תטא הילינג.

ידוע כי מוח האדם פועל בתדרי גל שונים במהלך היום. ניתן למדוד זאת בעזרת מכשיר EEG אלקרואנצפלוגראם. גלי תטא הם גלים במהירות של 4-7 גלים בשניה ואלו הם הגלים בהם אנו שרויים בזמן חלימה ערה, היפנוזה, בזמן נים לא נים, לפני ההרדמות או במדיטציה עמוקה. במצב של גלי תטא ניתן להתחבר לתת מודע, להשראה, ליצירתיות, לעולם הרגש ולידע המגיע מאנרגית הבריאה.

בקורס תטא הילינג לומדים הדמייה פשוטה המאפשרת להיכנס למצב של גלי תטא בזמן ערות וממקום זה נעשים כל תהליכי תטא הילינג ומתאפשר שינוי.

מדדו וראו שכשמטפל תטא הילינג נכנס בעזרת הדמייה פשוטה למצב של גלי תטא, גם המטופל נכנס לאותו מצב של גלי תטא - מצב של רוגע, שלווה והשראה. מדהים, נכון? מעוניינים לגלות ולפתח את היכולות האינטואיטיביות שלכם? רוצים ללמוד לזהות ולשנות דפוסי חשיבה מגבילים מתת המודע? רוצים להיות בקשר ישיר ומלא אהבה עם אנרגיית הבריאה? רוצים לפעול בשותפות עם אנרגיה זו ולאפשר ריפוי, שמחה, קלילות, שינוי ויצירת מציאות רצויה ? אם כן, אתם מוזמנים להתחיל לפסוע בשביל התטא הילינג והחלק הראשון של הדרך הינו קורס תטא הילינג יסוד.

הקורס מתקיים בוילה במדבר, במרחב המופלא של מצפה רמון, מרחק של דקות ספורות הליכה מהגמל, תצפית נוף הממוקמת על מצוק מכתש רמון. מה לומדים בקורס בן 3 ימים? כיצד להיכנס למצב של גלי תטא כיצד לקבל מידע אינטואיטיבי וכיצד לבצע קריאה אינטואיטיבית של מה שמתקיים בגוף ובתודעה כיצד להשתמש בכלי קינסיולוגי - מבחן שרירים. מהו ריפוי ספונטני כיצד לבצע ריפוי עצמי וקבוצתי ניתוק כבלים אנרגטיים ואיסוף חלקיקי נשמה הפעלת חלקים רדומים בדנ"א זיהוי וביטול שבועות ונדרים שאינם רלוונטיים יותר עבורנו כיצד לזהות ולשנות את תבניות החשיבה והתוכנות הפנימיות החוסמות, לתוכנות חדשות המיטיבות איתנו ויוצרות מציאות רצויה. כיצד לזהות, להבין ולרפא את הפחדים העמוקים ביותר שלנו בצורה המיטיבה וההרמונית ביותר. להכיר את מישורי הקיום השונים. להכיר את המלאכים השומרים שלנו. מהי נשמה תואמת ואיך לזמנה לחיינו לשלוף ולבטל קרינה מזיקה מגופנו. לבצע הגשמה של מציאות רצויה. להבין נתיבי עתיד אפשריים וקריאתם.

הקורס מתאים למי שמעוניין לקבל כלים לריפוי עבור עצמו ועבור בני משפחתו, מתאים למי שרוצה להכניס קלילות ושמחה לחייו, מתאים למי שרוצה לחזק את החיבור לאנרגית הבריאה, לחוות תחושת הגשמת היעוד, והקורס מתאים למי שהינה כבר מטפלת ורוצה עוד כלים עוצמתיים לריפוי, צמיחה והגשמה. הקורס מתאים גם למי שפשוט רוצה לתת לעצמו מתנה בת שלושה ימים של תדר שונה מהיומיום, תדר של אהבה, התרחבות, חיבור לכל היש.

כשהגעתי לתטא הילינג הרגשתי שהגעתי הביתה. אם משהו בתוככם מהדהד עם התדר הזה ייתכן מאד וזה גם בית עבורכם. האם עכשיו הזמן? מוזמנים באהבה ליצור קשר לברר פרטים על הקורס הקרוב ולהירשם. ניתן גם ליצור קשר בנייד 050-8211067

תטא הילינג יסוד פותח פתח להעמקה והינו תחילת המסלול. מוזמנים לקרוא מה אפשרי אחרי קורס תטא הילינג יסוד - קורס תטא הילינג מתקדמים - דיג דיפר - אנטומיה אינטואיטיבית

Comentarios


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
RSS Feed
bottom of page